Lokma Döktürme servisi

Çeyrek asırı devirmiş olan Uygun Organizasyon Lokma Döktürme konusunda son derece tecrübeli olan Lokmacı Uygun Organizasyon tüm İstanbul’da Lokmacı Kiralama hizmeti veriyor. Acı tatlı tüm özel günlerinizde değerli müşterilerimizin Lokma Döktürme hizmeti sayesinde yanındayız. Uygun Organizasyon bünyesinde bulunan son derece deneyim Lokmacılar sayesinde minimum 500 kişi olmak üzere istediğiniz kişi kadar Lokma dağıtımı taleplerinizi sorunsuz olarak gerçekleştiriyoruz. Lokma Döktürme hizmetleri için Uygun Organizasyon ile 0538 024 01 09 numaralı telefondan iletişime geçildiği takdirde sizlere en uygun fiyatlarla Lokma döküyoruz.

Lokma Döktürme Hizmeti

Mutlu günlerinizde veya yas günlerinde hayır lokması dağıtma gelenek haline gelmiştir. Çok uzun süredir İstanbul geneli ve İstanbul çevresindeki illerde Hayır Lokması hizmeti veriyoruz.  Uygun Organizasyon lokmacı kiralama ücretleri de son derece uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

Uygun Organizasyon sizler tarafından belirtilen bölgeye gelir, tabak, çatal, gibi tüm malzemeleri gelirken yanında getirmektedir.Lokma döküldükten sonra Uygun Organizasyon elamanları tarafından lokma dağıtımı yapılur. Lokma döktürme fiyatları için verdiğimiz fiyatlara tüm hizmetlerimiz dahil olup extra ücret talep edilmektedir.  Uygun fiyatlarla lokmacı Kiralama hizmeti sunuyoruz.

Lokmacı Kiralama & Lokma Döktürme Fiyatları

Hakkında Detaylı Bilgi İçin

Uygun Lokmacı – Tel:0538 253 52 93

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir