Hizmetlerimiz

Kaybettiğimiz insanların cenazesinin arkasından hayır yapmak Türk toplumunun en güzel adetlerinden biridir. Vefat eden kişiye vefamızın göstergesi olarak toplanırız. Vefat edenin arkasından çeşitli ikramlar ve mevlit düzenleriz. Düzenlenen her türlü mevlit ve cemiyette, gelen misafirlerinize ikram edilmesi ve ağızların tatlandırmak üzere lokma döktürme yapılmaktadır.

Lokmacı Kiralama & Lokma Döktürme Fiyatları

Hakkında Detaylı Bilgi İçin

Uygun Lokmacı – Tel:0538 253 52 93

Hayır lokması döktürme için, Türkiye genelinde çeşitli Lokmacı Kiralama firmaları bulunmaktadır.  Uygun Organizasyon sayesinde, hayır lokması döktürme isteyenlerin aradığı bir marka haline gelmiştir. Hayır Lokması ciddi bir iştir insanların sağlığı ile oynamamak gerekir. Uygun Lokmacı hijyen ve halk sağlığı konularına en üst seviyede dikkat etmektedir. Ürettiği hayır lokması tüm gıda üretim kriterlere uygun olarak özenle üretilmektedir. Hayır lokması döktürme talebi gelmesi halinde hijyenik üretim tesisimizde, son derece teknolojik makineler ile hazırlanan lokma hamuru,  uygun bekleme süresi sayesinde taze bir şekilde Lokma Döktürme yapılacağı alana getirilmektedir. Hamur yuvarlak şekilde kızgın yağlı tencereye damlatılarak pişilir. Lokmalar glikoz ve benzeri katkıları kullanılmadan sadece şeker pancarından üretilen şekerle hazırlanan şerbetin içene koyularak tatlandırılır. En son işlem olarak plastik yada köpük kaşelere koyularak misafirlerinize hayır lokması dağıtımı yapılır

Lokmacı Kiralama & Lokma Döktürme Fiyatları

Hakkında Detaylı Bilgi İçin

Uygun Lokmacı – Tel:0538 253 52 93

Tüm özel günlerinizde, mevlitlerde ve cenaze törenlerinde hem misafirlerinize ikram edilmesi hem de hayır için yapılan oldukça bilindik ve çok sevilen şerbetli bir tatlı lokma tatlısıdır. Cenazeniz olduğu zaman üzüntülü anınızdır. Fakat misafirlerinizle ilgilenmeniz ve ihtiyaçlarını karşılamanız gerekir. Sizin yerinize misafirlerinizle ilgileniyoruz. 

Lokmacı Kiralama hizmetimiz sayesinde Lokma döktürme hizmeti veriyoruz. Siz misafirlerinizle ilgilenirken bizde lokma dağıtımı yapıyoruz. Ölmüşlerin arkasından yapılacak en güzel şey hayır duası edilmesidir. Ölmüşlerin ruhuna hayır duaları gelmesi hayır lokması döktürmekten geçer. Hayırlara vesile olmanın en güzel ve kolay yolu hayır lokması dağıtmaktır.

Lokma tatlısı Osmanlı zamanından bu zamana gelmiş olan birlik beraberliği güçlendiren, iyi günlerde ve kötü günlerde de yeri soframızın baş köşesinde yeri olan bir şerbetli tatlıdır. Genelde cuma namazları yada cenaze namazı sonrasında cami kapısına kurulan lokma standları ile namazdan çıkanlara dağıtılan, cenaze namazında kapıda bekleyenleri, helallik isteyenleri doyurmak için servis edilen lokmalar hayatımızın her yerinde karşımıza çıkmaktadır.

 

Hemen her düzenlenen organizasyonda lokma dağıtılmasının birden çok nedeni vardır ama en çok hayır lokması adı altında bu lokma dağıtımı gerçekleştirilir. İstanbul hayır lokması siparişi vermek isteyen kişi veya kişiler işini oldukça düzgün yapan, çeyrek asır geçmiş tecrübesi olan uzun süredir Lokma Döktürme hizmeti veren firmamız ile iletişime kurup, dağıtımı yapılacak olan lokmanın kaç kişilik olacağını bildirmelidir.

 Minimum 500 kişi olmak üzere istediğiniz kişi lokma döktürme hizmeti veriyoruz. Başta İstanbul olmak üzere tüm çevre illerde hizmet veriyoruz. Oldukça uygun fiyata faydalanabileceğiniz lokma döktürme sayesinde tüm etkinliklerinizde tatlı yiyip tatlı konuşacaksınız

 

Hayır için lokma dağıtmak isteyenler  hayır lokması döktürme işlemleri için yapacakları talepler doğrultusunda minimum 500 kişilik olmak üzere belirtmiş oldukları sayıya göre lokma döktürme hizmeti alabilirler. Özel olarak glikoz şurubu kullanmadan hazırlanmış olan şerbeti ile Türk damak zevkine uygun şekilde üretim yapılmaktadır. En kaliteli malzemeler seçilerek hazırlanacak olan lokma istediğiniz her alanda taze olarak dökülebilir. Yeterli kapasiteye sahip olan firma yapmış olduğu çalışmalar ile İstanbul başta olmak üzere pek çok farklı bölgede hizmet vermektedir.

İhtiyaç duyduğunuz her durumda hayır lokması döktürme için yapacağınız talepten sonra lokmacı personelimiz belirtilen noktaya gelerek lokma hamurunu kızgın yada pişirmeye başlar. Katkısız doğal şekerden yapılan şerbete atılıp , özel paketler içerisinde sunuma hazır hale getirilmektedir. Belirtmiş olduğunuz alanlarda lokma dökülmesini sağlayabilmek adına lokmacı kiralama işlemlerini en uygun fiyat seçenekleri yapabilirsiniz.

Hem lezzeti ile hem de hayır için tercih edilmekte olan lokma tatlısı için profesyonel yardım almak isteyenler hayır lokmacısı ile iletişime geçerek yapacakları talepler doğrultusunda hizmet alabilirler. Toplu şekilde yapılacak olan satışlar özellikle bütçenize uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet almanızı sağlamaktadır.

Lokmacı Kiralama & Lokma Döktürme Fiyatları

Hakkında Detaylı Bilgi İçin

Uygun Lokmacı – Tel:0538 253 52 93

İstanbul’da hayır lokması döktürme hizmeti düşündüğünüz zaman İstanbul lokma döktürme fiyatlarıyla hizmet veriyoruz. Tam donanımlı standlarımız sayesinde sizden hiçbir şey talep etmeksizin ,el değmeden profesyonel makineler ile lokmalarımızı döküyoruz.  

Cami çıkışları, okul çıkışları, pazar çıkışları, ölüm yıl dönümleri ve mevlitlerde kısacası sizin talep ettiğiniz her yerde lokma döküyoruz.

Hayır lokması hizmeti yaptığımız için bu hizmetin son derece bilincinde çalışıyoruz. Her hayırsever müşterimizin %100 memnuniyeti ile sonuçlandırdığımız lokma döktürme hizmeti, İstanbul’un ekonomik ve en kaliteli lokma döktürme hizmeti vermekteyiz. Lokmacı kiralama fiyatları hakkında araştırma yaparken lütfen tüm detayları öğreniniz. Sizlerden anlaştığınız ücret harici ücret talep edebilirler. Uygun Organizasyon lokma döktürme fiyatları konusunda son derece şeffaf olarak çalışmaktadır. Size belirtiği fiyat harici extra sürpriz fiyatlar ve ek masraflar çıkarmaz. Talep ettiğiniz kisi sayısı kadar lokma dağıtımı, lokmacı kiralama hizmeti, lokma döktürme, lokma dağıtım tabakları ve peçete gibi tüm hizmetler fiyatlarımıza dahildir. Bütçenizi zorlamadan En az 500 kişilik lokma döktürme hizmeti vermekteyiz. olduğunuz alana gelip lokma döktürme standımızı kuruyoruz. Lokma tatlısı dökülüp sıcak olarak misafirlerinize dağıtılır. 

Lokmacı Kiralama & Lokma Döktürme Fiyatları

Hakkında Detaylı Bilgi İçin

Uygun Lokmacı – Tel:0538 253 52 93

Lokma tatlısı geçmiş yıllardan bu günümüze gelmiş bir şerbetli tatlı çeşididir. O zamanlardan gelmiş ve hala oldukça sevilmekte olan bir tatlıdır. Lokma Döktürme işini hakkıyla yapabilen kişi sayısı oldukça azdır. Lokma tatlısı dağıtmak eski kültürümüzden gelen ve hayırlara vesilen olmamızı sağlayan bir gelenektir. 

Fakat iyi bir işe vesile olup hayır yapmak isterken insanlarında hayatını tehlike atarak ve insan sağlığıyla oynamamak için İşin ehli olan güvenilir hijyen kurallarına uygun çalışan firmalarla çalışmanızı öneririz. Bunlardan biride Lokmacı Birol Usta’dır.

Çeyrek asırdır  Hayır Lokması Hizmeti veren Lokmacı Birol Usta daha çok kişinin hayırlara vesile olması için Lokma Döktürme fiyatları konusunda indirimler yaptı.Tek amacımız Lokmacı kiralama yaparak Lokma Döktürme isteyen, fakat bütçesi olmayan insanların hayrına vesile olmak.  Her bütçeye uygun hayır lokması paketlerimizle bütçenizi sarsmadan hizmet vermek. Diğer firmalar gibi kalitesini bozarak uygun fiyatlarla hizmet vermiyoruz. Lokmacı Birol Usta her zaman olduğu gibi müşterilerine kaliteli hizmetler veriyor. Bütçenizi zorlamadan En az 500 kişiye dağıtılmak üzere istediğiniz kişi rakamı kadar olduğunuz noktaya gelip lokma döktürme standımızı kurarak Lokmalarınız dökülüp sıcak olarak dağıtılır.

Lokmacı Kiralama & Lokma Döktürme Fiyatları

Hakkında Detaylı Bilgi İçin