Hayır Lokması Döktürme

Hayır için lokma dağıtmak isteyenler  hayır lokması döktürme işlemleri için yapacakları talepler doğrultusunda minimum 500 kişilik olmak üzere belirtmiş oldukları sayıya göre lokma döktürme hizmeti alabilirler. Özel olarak glikoz şurubu kullanmadan hazırlanmış olan şerbeti ile Türk damak zevkine uygun şekilde üretim yapılmaktadır. En kaliteli malzemeler seçilerek hazırlanacak olan lokma istediğiniz her alanda taze olarak dökülebilir. Yeterli kapasiteye sahip olan firma yapmış olduğu çalışmalar ile İstanbul başta olmak üzere pek çok farklı bölgede hizmet vermektedir.

İhtiyaç duyduğunuz her durumda hayır lokması döktürme için yapacağınız talepten sonra lokmacı personelimiz belirtilen noktaya gelerek lokma hamurunu kızgın yada pişirmeye başlar. Katkısız doğal şekerden yapılan şerbete atılıp , özel paketler içerisinde sunuma hazır hale getirilmektedir. Belirtmiş olduğunuz alanlarda lokma dökülmesini sağlayabilmek adına lokmacı kiralama işlemlerini en uygun fiyat seçenekleri yapabilirsiniz.

Lokma Döktürme Hizmeti

Hem lezzeti ile hem de hayır için tercih edilmekte olan lokma tatlısı için profesyonel yardım almak isteyenler hayır lokmacısı ile iletişime geçerek yapacakları talepler doğrultusunda hizmet alabilirler. Toplu şekilde yapılacak olan satışlar özellikle bütçenize uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet almanızı sağlamaktadır.

Lokmacı Kiralama & Lokma Döktürme Fiyatları
Hakkında Detaylı Bilgi İçin
Uygun Lokmacı – Tel:0538 253 52 93

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir